KURUMSAL

 

VİZYONUMUZ : Ürün yelpazesini yeni tasarımlar ile sürekli geliştirerek, uluslararası kalite standartlarında üretilmiş ürünler ile iç ve dış piyasada hizmet vermek.

 

 MİSYONUMUZ : Yeni tasarımlarını 18/10 304 BA paslanmaz çelikten uluslararası kalite standartlarına göre üretmek ve müşterilerinin beğenisine sunmak.

 

 İLKEMİZ : Değişmez kalite yaklaşımı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

 

 

2008 yılından bu yana çelik mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren SEDEN değişmez kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile güçlenerek, piyasanın saygın ve lider firmalarından biri olmayı başarmıştır.

 

 

SEDEN üretimlerini,  İkitelli Organize sanayi Bölgesi içindeki 1500 metrekarelik kendi fabrikasında daha yeniyi, daha güzeli  yaratmak azmi ile gerçekleştirmektedir. Artan yeni ürün yelpazesi ve talebe göre esnek üretim yapabilme kabiliyeti ile  katıldığı tüm yurt içi ve yurt dışı fuarlarda büyüyen global pazara “bizde varız” mesajı vermektedir.

 

 

 Dış Ticaret ilişkilerinde de ciddi adımlarla ilerleyen SEDEN, uluslararası kalite normlarına uygun çay seti, çelik servis tepsilerini, kaşık çatal ve servis setlerini  ve diğer çelik mutfak eşyalarını başta yurt içi olmak üzere birçok Avrupa ülkesi, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Kanada ve Amerika dahil yaklaşık 21 ülkeye ihraç etmektedir.